درباره ما


تاریخچه :


گروه صنعتی رنو در سال 1395 تاسیس و در سال 1396 به بهره برداری و تولید انبوه رسید. این گروه از ابتدا با توجه به شرایط بازار در زمینه تولید انواع اسکوتر و اسباب بازی کودکان با استفاده از جدیدترین متدهای روز و همچنین با بکارگیری ماشین الات و کادر مجرب و همکاری متخصصین شرکتهای ایتالیایی و کره جنوبی فعالیت و توان کیفی واحد را به سطح برون مرزی رسانیده و به جهت پیشبرد اهداف کیفی و کمی خود اقدام به اخذ گواهی نامه بین المللی Iso ۹۰۰۱ : ۲۰۰۸ از شرکت توف نورد آلمان گردید.

گروه صنعتی رانو هدف اصلی خود را مشتری مداری و رضایت کامل مشتری و تولید محصول با کیفیت و با شرایط ارگونومی و تکنولوژی روز دنیا بنا نهاده است و نتیجه این تلاش فروش تعداد بسیار زیادی از محصولات، به بازار های داخلی و صادرات به کشور های عراق ،ترکیه ،عمان و آذربایجان می باشد.

با توجه به شرایط موجود، اقلام تولید در این شرکت، از مواد اولیه تا محصول نهایی به طور صد در صد کنترل شده تا مشتریان محصولاتی با کیفیت، با دوام و با اطمینان دریافت نمایند. گروه صنعتی رانو برای محصولات خود حداقل شش ماه ضمانت تعمییر در نظر گرفته است.
رییس هیت مدیره و موسس این گروه آقای مهندس حمیدرضا عبدی است. در حال حاضر بیش از 8 نوع محصول مختلف توسط این گروه درحال طراحی ، تولید و پخش در بازار های داخلی و خارجی می باشد.


4

کشور


23

مقالات


14

پروژه ها


9

سال ها تجربه